امکان شارژ آنلاین کارت الکترونیکی عوارض در میدان مرکزی میوه و تره‌بار اصفهان

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان، شهرداری اصفهان از امکان شارژ آنلاین کارت الکترونیکی عوارض خروجی خودرو در میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری ارمغان شهر و به نقل از روابط عمومی سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان،محمد مجیری با اشاره به اینکه خودروهای بارگیری شده از میدان باید عوارض خروجی پرداخت کنند،اظهار داشت: حدود سه سال است که محل دریافت عوارض میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان به صورت سه گیت الکترونیکی و یک گیت دستی عوارض دریافت می کند.


توضیحات برای عکس ثبت نشده

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا و کاهش معطلی رانندگان جهت شارژ کارت های الکترونیکی عوارض خروجی از میدان میوه و تره بار، امکان شارژ آنلاین کارت الکترونیکی فراهم شده است و رانندگان می توانند بدون مراجعه به میدان کارت خود را تمدید اعتبار کنند.
وی ادامه داد: رانندگان با مراجعه به سایت سازمان به آدرس http://samandehi.org در قسمت خدمات الکترونیک،عوارض الکترونیک میدان میوه و تره بار مراجعه و با وارد کردن نام کاربری کد ملی و کلمه عبور شماره تلفن همراه میزان شارژ دلخواه را وارد و ثبت نمایند. مجیری با بیان اینکه اجرای این طرح موجب روانسازی تردد، صرفه جویی در زمان و عدم توقف خودروها و از مهمتر حذف پرداخت پول نقد می باشد،ادامه داد: در سامانه عوارض الکترونیک میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان، اطلاعات ۸ هزار خودرو ثبت شده است که روزانه ۵ هزار خودرو اعم از کامیونت،وانت بار،تریلر بارگیری و جهت توزیع میوه و تره بار از میدان خارج می شود. وی اظهار امیدواری کرد: با فراهم شدن این امکان رانندگان وسایل نقلیه بدون توقف جهت شارژ کارت خود با آسودگی خیال از گیت‌های عوارضی عبور می کنند.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان تاکید کرد: میزان عوارضی به نسبت نوع خودرو اعم از وانت بار،کامیونت و تریلر متفاوت است و زمانی که خودرو از عوارضی عبور می‌کند مقدار هزینه عوارضی، متناسب با نوع خودرو به طور اتوماتیک از این برچسب‌ها کسر می‌شود.https://armaghanshahr.ir/تمامی حقوق سایت متعلق به سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان می‌باشد.