سوالات متداول

برای اینکه به نرخنامه­ های صادره در این حوزه دسترسی پیدا کنید، دو راه حل پیشنهاد می­ گردد: راه اول: ابتدا وارد سایت اصلی سازمان میادین به آدرس http://samandehi.org و سپس بر روی گزینه نرخنامه کلیک کرده و نرخنامه مد نظر را رویت فرمایید. راه دوم: در صورتی که شما از کاربران سایت شهرداری اصفهان می­ باشید، می­توانید در ابتدا وارد سایت شهرداری اصفهان به آدرس http://www.isfahan.ir شده و در قسمت خدمات الکترونیکی بر روی نرخ نامه کلیک نمایید.
۱- افزایش کمی و کیفی رسانه های و روشهای ارتباطی و سهولت دسترسی به اطلاعات برای عموم. ۲- گسترش سازمان و افزایش سهم بازار آن. ۳- افزایش تعداد شهروندان و فعالان کسب و کار که با سازمان ساماندهی در ارتباط می باشند. ۴- افزایش سطح سواد و اطلاعات جامعه و توانایی اظهار نظر در خصوص قیمت­ گذاری ۵- استفاده سایر فروشگاه ها، مراکز، سازمانها و ... از قیمتهای مصوب سازمان به عنوان مأخذ. ۶- استفاده مراکز تصمیم­ گیری رسمی از سازمان و قیمت­ گذاری آن به عنوان یک ابزار استراتژیک و حاکمیتی در جهت اجرای سیاستهای کلان. ۷- استفاده مدیریت شهری و مدیریت سازمان از قیمت­ گذاری به عنوان یک ابزار استراتژیک و حاکمیتی در جهت اجرای سیاستهای کلان و همکاری با سایر مراکز رسمی در این خصوص. با عنایت به موارد فوق، به دلیل اینکه قیمت ­گذاری محصولات در سازمان ساماندهی، امروزه بیش از گذشته در معرض قضاوت قرار دارد، به طور خودکار میزان نقد، تأیید یا تکذیب قیمتها و روش های قیمت­ گذاری سازمان افزایش یافته است.
نگهداری میوه و سبزیجات در دمای ۴ الی ۱۰ درجه سانتی گراد و رطوبت بالای ۹۰درصد برای مدت مشخص(شرایط نگهداری برای هر محصول متفاوت است) امکان پذیر می باشد و لازم است شرایط زیر در محل نگهداری رعایت شود: ۱- تامین شرایط بهداشتی، برودت مناسب در محل و ایجاد شرایطی که نوسانات دمایی را به حداقل برسانیم ۲- تامین رطوبت کافی برای محصولات داخل جعبه و ایجاد سیستم تولید رطوبت پودری برای سبزیجات برگی تازه ۳- چیدمان مناسب و با فاصله جعبه ها و سبد های میوه به منظور ایجاد جریان هوای سرد در همه قسمتها ۴- پالت بندی مناسب و عرضه محصول بصورت یک رج برروی پالت
به سایت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان به آدرس http://samandehi.orgو به قسمت فهرست میادین و بازارها مراجعه شود.
بله کلیه غرف، ملزم به ارائه فاکتور (فیش خرید) به مشتریان گرامی می باشند.
بله، با مراجعه حضوری به دفتر مدیر عامل و انجام هماهنگی لازم امکان ملاقات با مدیر عامل سازمان میسر می گردد.
بله، کلیه بازارهای سازمان دارای ترازو و شاخص می باشند که مشتریان گرامی با استفاده از این ترازو، وزن محصولات خریداری شده را کنترل می نمایند.
به منظور ارائه خدمات هر چه بیشتر به شهروندان محترم، در مواقع و ایام خاص سال مانند ماه مبارک رمضان، ایام نوروز و ... در راستای سیاستهای ابلاغی، با هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همکاری و هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت سهامی پشتیبانی امور دام کشور و شرکت پشتیبانی امور دام نسبت به ایجاد بستر مناسب برای توزیع و عرضه کالاهای اساسی و پر مصرف در مقاطعی از سال اقدام می گردد.
بهترین و مطمئن ترین راه جهت کسب اطلاعات واگذاری، مراجعه حضوری به مدیریت واگذاری و یا کسب اطلاعات از طریق برقراری تماس تلفنی با پرسنل مدیریت واگذاری می باشد.
بله، البته طبق ظوابط و مقرارت
بله، در راستای ارتقاء سطح بهداشت و نظارت بیشتر بر کیفیت، محصولات پروتئینی از جمله مرغ به صورت بسته بندی و به دو صورت لاشه ایی و قطعه بندی عرضه می گردد.
روش اول: مراجعه به دفتر سرپرستی مستقر در بازار و طرح مشکل ایجاد شده. روش دوم: تماس با واحد رسیدگی به شکایات به شماره۳۲۶۸۴۴۰۸ روش سوم: تماس با سامانه مدیریت شهری ۱۳۷
به سایت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان و بخش نرخ نامه مراجعه گردد.
مراجعه به پورتال سازمان و توجه به آگهی ­های منتشره در جراید و همچنین پیگیری موضوع از کارشناسان مجرب و متعهد مرتبط موضوع در حوزه مدیریت واگذاری ضمن تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری.
در صورتی که این امر توسط مشتریان محترم درخواست شود، می توانند ضمن تماس با سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان، معاونت بهره برداری- مدیریت بازارها، نقطه نظرات خود را به کارشناسان این واحد اعلام نمایند.
برای اینکه به نرخنامه­ های صادره در این حوزه دسترسی پیدا کنید، دو راه حل پیشنهاد می­ گردد: راه اول: ابتدا وارد سایت اصلی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان به آدرس http://www.samandehi.org و سپس بر روی گزینه نرخنامه کلیک کرده و نرخنامه مد نظر را رویت فرمایید. راه دوم: در صورتی که شما از کاربران سایت شهرداری اصفهان می­باشید، می­توانید در ابتدا وارد سایت شهرداری اصفهان به آدرس http://www.isfahan.ir شده و سپس بر روی قسمت خدمات الکترونیک کلیک کرده و پس از باز شدن در تب­های قرار گرفته بر روی گزینه نرخنامه­ ها کلیک کرده و به آخرین نرخنامه­ های معتبر در مقطع زمانی دسترسی پیدا کنید.
۱- افزایش کمی و کیفی رسانه های و روشهای ارتباطی و سهولت دسترسی به اطلاعات برای عموم. ۲- گسترش سازمان و افزایش سهم بازار آن. ۳- افزایش تعداد شهروندان و فعالان کسب و کار که با سازمان در ارتباط می باشند. ۴- افزایش سطح سواد و اطلاعات جامعه و توانایی اظهار نظر در خصوص قیمت­ گذاری ۵- استفاده سایر فروشگاه ها، مراکز، سازمانها و ... از قیمتهای مصوب سازمان به عنوان مأخذ. ۶- استفاده مراکز تصمیم ­گیری رسمی از سازمان و قیمت­ گذاری آن به عنوان یک ابزار استراتژیک و حاکمیتی در جهت اجرای سیاستهای کلان. ۷- استفاده مدیریت شهری و مدیریت سازمان از قیمت­ گذاری به عنوان یک ابزار استراتژیک و حاکمیتی در جهت اجرای سیاستهای کلان و همکاری با سایر مراکز رسمی در این خصوص. با عنایت به موارد فوق، به دلیل اینکه قیمت ­گذاری محصولات در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی امروزه بیش از گذشته در معرض قضاوت قرار دارد، به طور خودکار میزان نقد، تأیید یا تکذیب قیمتها و روشهای قیمت­ گذاری سازمان افزایش یافته است.
اطلاع رسانی در زمینه تغییر در ساعات کار بازارها از طریق صفحه ساعات کار بازارها واقع در سایت سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری اصفهان اعلام می گردد.
بله، کلیه بازارهای سازمان دارای ناظر بهداشت و دامپزشک می باشند که به صورت مستقیم بر کیفیت مواد پروتئینی عرضه شده در بازارها نظارت می نمایند.

درصورتی که به پاسخ سوال خود نرسیدید آن را با ما مطرح کنید ما در اولین فرصت پاسخ شما را خواهیم داد.

تمامی حقوق سایت متعلق به سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان می‌باشد.