مجتمع بهتوانی غدیر

مجموعه ورزشی غدیر واقع در باغ غدیر اصفهان با دسترسی بسیار آسان و فضایی مفرح و دلنشین بر این است با بکارگیری کارشناسان ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی و مربیان مجرب بدنسازی، آمادگی جسمانی و مدرسان رشته ورزشی شنا با استفاده از مدرن ترین دستگاه های ورزشی و با بکار گیری اصول بهداشتی گامی بزرگ در راستای ارتقاء سرانه ورزش اقشار مختلف جامعه بردارد.
هدف ما بر این است که با بهره گیری از مزیت ارائه همزمان  خدمات در دو بخش آقایان و بانوان در مجموعه های مجزای بدنسازی و استخر بزرگسالان و کودکان با صرف کمترین زمان شادی و نشاط را برای خانواده ها به ارمغان آوریم.
این مجموعه با هدف ارتقاء سلامت جامعه با ایجاد سانس های آب درمانی و ماساژ درمانی و همچنین با استفاده از دستگاه پیشرفته آنالیز بدن به دنبال افزایش سطح سلامت افراد بوده و سعی بر این دارد در کنار ایجاد نشاط عمومی، افزایش سلامتی افراد را در دستور کار خود قرار دهد.
ما بعنوان یک نهاد ورزشی در راستای حفاظت از محیط زیست و مصرف بهینه انرژی با استفاده از آب های تصفیه شده چاه، آب استخر را تامین نموده تا بتوانیم گامی بزرگ در راستای کاهش مصرف آب برداریم.
مجموعه ورزشی غدیر در نظر دارد در آینده در صورت امکان با استفاده از پنل های خورشیدی در جهت تامین برق استخر و همچنین با ایجاد منبع ذخیره و تصفیه آب های سر ریز استخر و جکوزی جهت آبیاری فضای سبز مجموعه یا استفاده بهینه با ارائه طرح های مختلف در راستای حفظ محیط زیست قدم بردارد.

قسمت های مختلف مجموعه شامل:

-استخرهای دوقلو جهت استفاده همزمان خانواده ها در دو استخر مجزا
مجموعه سونا خشک و بخار
اطاق های مه سرد
سالن های ماساژ 
-سالن بدنسازی
-زمینهای تنیس
-پذیرش مرکزی جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به کلیه مراجعین مجموعه
-زمینهای فوتبال چمن مصنوعی، بسکتبال و والیبال(افتتاح تا پایان سال۹۸)


  ژ
  ژ
  ژ

ساعات کاری مجموعه
استخر آقایان:
از ساعت ۵:۰۰ این مجموعه کار خود را آغاز نموده و تا ساعت ۲۴:۰۰ به صورت سانس بندی به مدت ۱:۳۰ دقیقه ای آماده ارائه خدمت به شهروندان گرامی می باشد.

ساعات کاری استخر بانوان:
از ساعت ۸:۳۰ این مجموعه کار خود را آغاز نموده و تا ساعت ۲۳:۳۰ به صورت سانس بندی به مدت ۱:۳۰ دقیقه ای آماده ارائه خدمت به شهروندان گرامی می باشد.

ساعات سالن بهتوانی آقایان:
این مجموعه در روز های زوج از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۳:۰۰ و در روز های فرد از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۳:۰۰ آماده ارائه خدمت به شهروندان گرامی می باشد.

ساعات سالن بهتوانی بانوان:
این مجموعه در روز های زوج از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰ و در روز های فرد از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰ و از ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۳۰ آماده ارائه خدمت به شهروندان گرامی می باشد.


از نقاط برجسته مجموعه بهتوانی غدیر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-مجزا بودن استخر آقایان و بانوان
-امکان ارائه خدمات به خانواده های محترم به صورت همزمان در استخرهای مجزا و دوقلوی مجموعه
-ارائه خدمات بدنسازی در سالن بهتوانی با تجهیزات مدرن همراه با استفاده از استخر
-قرار داشتن در مجاورت رینگ اصلی شهر
-قرارگیری مکان مجموعه درفضای زیبای باغ غدیر
-وجود پارکینگ های اختصاصی
-وجود زمین تنیس طبق استاندار های موجود در فضایی زیبا
-بهره مندی از کادر مجرب و باسابقه
-احداث زمین چمن مصنوعی تا پایان سال۱۳۹۸


  ژ
تمامی حقوق سایت متعلق به سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان می‌باشد.